Jakie są główne zalety nagrywania ekranu i gier?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie nagrywają lub strumieniują wideo ze swoich ulubionych gier. Głównym powodem jest to, że chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z gier z innymi, a także pokazać swoje umiejętności w konkretnej grze.

Co to jest nagrywanie ekranu?

Oprogramowanie do nagrywania ekranu pozwala nagrywać wszystko, co dzieje się na ekranie komputera, w tym dźwięk, wideo i tekst wyświetlany na ekranie. Nagrany plik można zapisać na dysku twardym i przesłać do serwisu YouTube. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz podzielić się nagraniem z innymi ludźmi lub jeśli chcesz przejrzeć zawartość później.

Strumieniowanie a pobieranie

Ważne jest, aby zrozumieć różnicę między nagrywaniem a przesyłaniem strumieniowym. Nagrywanie tworzy plik audio, który można odtworzyć później, podczas gdy przesyłanie strumieniowe to transmisja na żywo, która jest nagrywana na bieżąco.

Jaki program do nagrywania i streamingu wybrać?

Action!4 to program do nagrywania ekranu. Można nim nagrywać swój komputer i odtwarzać go później. Można go używać zarówno do nagrań na żywo, jak i do nagrań wideo. Action!4 jest łatwym w obsłudze programem i posiada wiele zaawansowanych funkcji.

Czytaj dalej: program do nagrywania ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top