Spływy kajakowe Liswarta

Wypożyczalnia kajaków wkajak.pl zapewnia kajaki jedno i dwuosobowe, wiosła i kamizelki. Nasze kajaki są odpowiednie zarówno dla początkujących kajakarzy jak i doświadczonych kajakarzy. Ważne jest, aby umieć pływać przed próbą wiosłowania w wodzie. Posiadamy szeroki wybór kajaków i akcesoriów, które są łatwe w transporcie.

Spływy kajakowe na rzece to świetny sposób na poznanie okolicy i spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Masz swobodę zwiedzania okolicy bez utknięcia w ruchu ulicznym. Możesz zrobić sobie przerwę i popatrzeć na scenerię. Chcesz zapamiętać tę podróż przez długi czas, więc weź ze sobą aparat i uchwyć wszystkie wspomnienia.

Mamy do wyboru szeroką gamę kajaków, odpowiednich dla każdego wieku i warunków. Ceny wynajmu są niskie i przystępne. Jeśli potrzebujesz kajaka, zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Zapraszamy na spływy kajakowe rzeką Liswartą.

Więcej: spływ kajakowy Liswarta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top