Atrakcje dla dziecka Dzierżoniów

Jump4u to park trampolin znajdujący się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park trampolin otwarty jest przez cały rok a także jest bardzo polecany dla rodzin z dziećmi w przedziale wiekowym od trzech do dwunastu lat. To też dobra propozycja dla osób, które kochają sport, a w szczególności dla akrobatów.

Ponad 1000 m2 powierzchni parku trampolin oferujemy różnorodny trampolinowy sprzęt dla dzieci oraz dorosłych. W parku znajduje się boiska do koszykówki, strefa akrobatyczna, basen z gąbkami, ścieżka akrobatyczna a także stoły urodzinowe.

Zapraszamy uczniów na atrakcje dla dziecka Dzierżoniów, niezapomniane lekcje wychowania fizycznego! Jeżeli chciałbyś się świetnie bawić z przyjaciółmi, to odwiedź nasz park trampolin. Nasze trampoliny to fajny sposób na zabawę oraz ćwiczenia równocześnie. Przyjdź i przekonaj się, jak łatwo można się bawić a także równocześnie dbać o kondycję!

Dzieci mogą bezpiecznie skakać i bardzo dobrze się bawić. Swój park doskonale nadaje się do zorganizowania urodzin a także wielu innych imprez. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia parku i przyłączenia się do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top