Kolportaż bezadresowy

Dostarczanie ulotek? W takim przypadku może maxpost.pl? Oferuję Państwu dostawę ulotek, błyskawiczny a przede wszystkim niedrogi sposób na dotarcie z informacją do konkretnych osób. Maxpost.pl to zgrana, profesjonalna ekipa, która gwarantuje najwyższy poziom oferowanych przez siebie usług. Nasza firma przygotowuje a ponadto dystrybuuje ulotki dla najbardziej znanych sieci handlowych w Polsce m.in.: E. Leclerc, Tesco, Carrefour, Real, Ikea, OBI, Praktiker, Auchan oraz wielu innych.

Jeżeli chodzi o bezadresowy kolportaż to wszelkie materiały wykonane przez korporację maxpost.pl dostarczane są do skrzynek euro, koszyków reklamowych jak również na wycieraczki a także klamki. Tyczy się to blokowisk, kamienic, mieszkań strzeżonych oraz prywatnych domów.

Natomiast kolportaż adresowany polega na tym, że nasza doświadczona ekipa dostarcza przygotowane ulotki do biur, instytucji, oraz firm. Przeważnie z kolportażu adresowego korzystają restauracje a także firmy , które oferują catering.

Wejdź na prowadzoną przez nas stronę internetową maxpost.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą oferowanych przez naszą firmę usług. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego kontrahenta jak również atrakcyjne cenniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top