Powierzchnia winylowa jest doskonałym rozwiązaniem również w trakcie zimy, bo jest bardzo ciepła w dotyku i miękka.

Panele z winylu są znane na rynku, ponieważ zapewniają świetną atmosferę w pomieszczeniach. Posiadają też mnóstwo innych zalet. Można pośród nich wspomnieć opcję bardzo szybkiego montażu, co umożliwiają odpowiednie zatrzaski. Dzięki temu do zamontowania winylowych paneli nie musimy wykorzystywać profesjonalnych narzędzi, lecz można to uczynić nawet ręcznie.

Winylowe panele MODULEO EIR zapewniają wysoki komfort osobom, które lubią przemieszczać się po domu gołymi stopami. Podłoga winylowa jest doskonałym rozwiązaniem nawet w trakcie zimy, bo jest ciepła w dotyku i miękka. Przechadzanie po takiej podłodze to prawdziwa przyjemność. Podłoga winylowa odznacza się też prostą pielęgnacją. Panele są odporne na kurz oraz wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają jedynie na odkurzaniu oraz myciu mopem. Należy to robić często, a będą służyć przez długi czas.

Panele z winylu MODULEO EIR są bardzo powszechne i możemy je zamontować w każdym domu. Są wytrzymałe, za sprawą czego ich montaż nawet w zawilgotniałym pokoju nie stanowi przeciwwskazania. Panele z winylu mają odpowiednią warstwę wierzchnią powodującą, że są wytrzymałe na naciski, zatem mogą być używane w wnętrzach intensywnie eksploatowanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są wykonane z polichlorku winylu, a zatem surowca syntetycznego stosowanego, np. do produkowania płyt gramofonowych. Są opracowane z kilku warstw oraz powykańczane poliuretanem. Powoduje to wzmocnienie powierzchni. Różnicą w stosunku do zwyczajnych paneli podłogowych jest fakt, iż wzór zauważalny na powierzchni jest tłoczony na jednej z ostatnich warstw. Dzięki temu nie musimy się martwić tym, iż faktura z upływającym czasem będzie mniej zauważalna, za sprawą promieniowania UV lub normalnego wytarcia.

Dzięki odpowiedniemu opracowaniu panele winylowe MODULEO EIR są niezwykle odporne na wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu mogą być używane w biurach, sklepach lub miejscach publicznych. Na pierwsze spojrzenie nie odróżniają się od paneli tradycyjnych, niemniej jednak da się je znaleźć w znacznie większej ilości wersji kolorystycznych. Posiadają także różną grubość. Takim specjalnym rodzajem paneli są płytki winylowe, które przypominają używane jeszcze do niedawna linoleum, a zatem wykładzinę zrobioną z utwardzonej oraz rozwałkowanej masy plastycznej. Aktualnie na rynku znaleźć można wręcz winylowe panele które imitują całkiem inne wyroby, jak na przykład kamień czy stal, jak też panele trójwymiarowe, które prezentują się niezwykle oryginalnie.

Trzeba zaznaczyć, że winylowe panele LAYRED EIR sa niezmiernie trwałe. Jest to najistotniejsza zaleta jeśli rozchodzi się o materiał na podłogę. Materiał wykorzystywany w trakcie produkcji jest odporny na działanie wody a także jest ryso odporny, ani nie odbarwia się. Zatem panele winylowe mogą być używane w pomieszczeniach takich jak przykładowo pomieszczenie kuchenne czy też łazienka oraz w mieszkaniach, w których przebywają zwierzaki. Są także bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a więc upadek jakiegoś cięższego przedmiotu nie grozi na całe szczęście wymianą albo naprawą podłogi.

Panele z winylu MODULEO EIR to też idealne rozwiązanie do mieszkania w bloku, bo posiadają dobre właściwości jeśli chodzi o nośność dźwięków. To szczególnie ważne w blokach z wielkiej płyty, w których wręcz poruszanie się w obuwiu może powodować efekt charakterystycznego stukania. Dodatkowo winylowe panele posiadają właściwości antypoślizgowe, a zatem są bezpieczne dla dzieci lub osób starszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top