Adwokat rozwód Syców

Kancelaria Adwokacka Patryka Wróbla specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych, zapewniając swobodny dostęp do szerokiej oferty usług w zakresie prawa.

Z usług naszej Kancelarii można korzystać we Wrocławiu i Sycowie.

Patryk Wróbel, który jest adwokatem prowadzi obsługę głównie w zakresie prawa karnego, gospodarczego jak również prawa cywilnego.

Obsługa klienta indywidualnego obejmuje:- Sprawy rozwodowe – dzięki pomocy, jaką oferuje adwokat rozwód, podział majątku a także inne kwestie związane z rozwodem są obciążone znacznie mniejszym stresem.- Sprawy o alimenty – składanie pozwów o alimenty, kompleksowa pomoc dla osób , które są zobowiązane do płacenia alimentów.
– Sprawy spadkowe – spory spadkowe, podział majątku , który został przepisany w spadku.

– Inne sprawy dotyczące rodziny – , które są związane z władzą rodziców, ustaleniem miejsca pobytu, zaprzeczeniem ojcostwa.
– Kwestie karne – na etapie postępowań przygotowawczych, podczas postępowań odbywających się w prokuraturze, podczas postępowań sądowych, a także na policji.
Oferta dla klienta biznesowego obejmuje:- sporządzanie umów a także innych pism, porady prawne, negocjacje, reprezentowanie w postępowaniach sądowych.
– Bieżącą usługę prawną businessmanów.

Kancelaria Adwokacka Syców,Wrocław – Adwokat Patryk Wróbel – więcej szczegółowych informacji o aktualnej ofercie Kancelarii można znaleźć na jej witrynie adwokatsycow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top