Zabawy z magią mają zarówno zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

Magia miłosna jest stosowana w bardzo wielu kwestiach i jest nam znana od dawien dawna. Również obecnie uroki miłosne są niekiedy stosowane. Podstawowym powodem, dla którego ktoś decyduje się na rytuał miłosny, jest silna potrzeba odzyskania partnera. Są jednak także inne przeznaczenia tego rytuału, gdyż ma możliwość przyciągnąć też całkiem nową wielką miłość. Powinno się jednakże wiedzieć, ażeby tego uroku nie odprawiać samodzielnie. W szczególności, kiedy nie mamy dużego doświadczenia w dziedzinie ezoteryki. Ważne jest także, by być pewnym, kiedy decydujemy się na rytuał miłosny.

Rytuały miłosne to takie obrzędy, jakie odbywają się ze świecami, gdyż w ten sposób budowana jest niesamowita atmosfera a także wyjątkowość tego wydarzenia. Musimy mieć świadomość, że magia świec znacznie wzmacnia rytuał miłosny. Częstokroć podstawowym elementem rytuału jest wypowiedzenie pewnej formułki z wykorzystaniem przedmiotu, który jest własnością osoby, którą chcesz rozkochać. Gdy nie posiadasz przedmiotu należącego do osoby, którą kochasz, to jest możliwość użyć odpowiednich ziół czy kamieni. Należy przygotować zarówno siebie a także pomieszczenie do tego rytuału. Bardzo dobrze jest wybrane pomieszczenie przed rozpoczęciem przewietrzyć a ponadto ustawić urządzenia, które sprzyjają miłosnej magii.

Częstokroć również przy uprawianiu magii wykorzystuje się czerwony kolor, który kojarzony jest z wielką miłością oraz symbolizuje uczucia. Istnieje możliwość także połączyć ze sobą biel i czerwień. Kolor biały jest symbolem czystości zamiarów osoby, która wykonuje rytuał. Wszystkie te działania mają na celu wzmocnienie rytuały miłosnego. Dawno temu zwracało się uwagę na fazę księżyca. Proszono też o wsparcie żywioły: woda, ziemia, wiatr, ogień. Najczęściej takie uroki przeprowadzają przedstawicielki płci pięknej, jednakże czasami i faceci proszą o pomoc w swojej sytuacji. Jednakże powinno się pamiętać, iż każdy rytuał jest pracą z silnymi emocjami a także energiami. Dobrze jest, aby rzucić taki urok nie spiesząc się. Taki rytuał może pomóc nam w realizacji chęci, by ukochana osoba wróciła, lecz również należy pamiętać, że urok ten nie działa w tym samym momencie. Bardzo popularnym miłosnym rytuałem jest rytuał egipski. Odprawiany jest on z zastosowaniem egipskich przedmiotów naznaczonych energią egipskich kapłanów. Osoba, która wykonuje, rytuał dodaje własną energię do tych przedmiotów. Pokłady energii umieją zapewnić wyjątkowe rezultaty. Można też zastosować urok spętanej duszy, natomiast jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego właśnie nie każdy decyduje się na ten urok.

Polega na tym, że osoba, na której chcemy wykonać rytuał, jest zniewolona. To niemała ingerencja w osobę, którą kochamy, która tak traci swoją własną wolną wolę. Wówczas również może stać się tak, iż ta osoba nie będzie kochać nas prawdziwie. Nie zaleca się wykonywać tego rytuału w przypadku nastolatków, gdy to najczęściej miłość jest chwilowa. Najlepiej, ażeby spętanie miłosne oczyszczanie złorzeczenia połączenia parały się osoby pełnoletnie, całkowicie świadome tego, co chcą zrobić. Zabawy z magią miłości posiadają zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top