Flota korporacji holowniczych jest zaopatrzona w wiele samochodów.

Zdarzenie, w którym nasz samochód odmówi nam posłuszeństwa jest bardzo uciążliwa, denerwująca, jak i nieprzewidywalna. A co jeśli przytrafi się to w drodze? Jak uzyskać odpowiednią pomoc w holowaniu a ponadto naprawie pojazdu? Jakie usługi gwarantuje doświadczona firma oferująca pomoc drogową?

 

Niespodziewane kłopoty z autem zdążają się dosyć często. Najczęściej zaskakują nas kierowców podczas jazdy czy to w celach osobistych jak również zawodowych. Bez względu na to w której z wymienionych sytuacji się odnajdujemy, zawsze to niezwykle irytujące zdarzenie. W takiej sytuacji nie ma co tracić głowy i zamartwiać się na śmierć. Najlepsze rozwiązanie stanowi pomoc drogowa, która to w jak najszybszym czasie zjawi się na miejscu zdarzenia. Jak zamówić tego typu pomoc? Jednym z najbardziej popularnychsposobów na uzyskanie pomocy na drodze jest zamówienie pojazdu holowniczego kontakt telefoniczny. Dobrze jest zatem posiadać wizytówkę takiej firmy lub być cały czas podłączonym do internetu, ażeby móc znaleźć ją w sieci. Innymi metodami prośby o pomoc na drodze jest kontakt na czacie lub wysłanie informacji mailowej.

 

W jakich sytuacjach możemy liczyć na tego typu pomoc? Holowanie Warszawa to firma która świadczy swoje własne usługi w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest zwyczajna awaria auta, którym jedziemy. Możliwe jest również holowanie samochodu, który uległ wypadkowi, kraksie czy może uszkodzeniu. W takich wypadkach firma wysysała odpowiednio dobrany pojazd z doświadczonym kierowcą. Flota korporacji holowniczych wyposażona jest w bardzo dużo pojazdów, których podstawowym zadaniem jest przewożenie pojazdów o mniejszych gabarytach, lub większych samochodów. Pojazdy te mają specjalne wyciągarki, dzięki którym załadowanie samochodu na lawetę jest proste oraz bezpieczne. W katalogu usług tego rodzaju działalności znajduje się również holowanie samochodów ciężarowych. Często takie holowanie jest wykonywane z wykorzystaniem sztywnego holu.

 

Innymi usługami jakie proponuje doświadczona firma zajmująca się pomocą drogową są: przyjazd na ustalone miejsce, oględziny samochodu, naprawa na miejscu jeżeli jest ku temu możliwość, załadowanie uszkodzonego samochodu na lawetę, dowóz w wyznaczone miejsce – do naszego domu lub swojego mechanika, kurs do mechanika firmy, jaka świadczy pomoc podczas holowania, naprawa auta w dobrze wyposażonym warsztacie. Do mniej popularnych zadań tego rodzaju specjalistów zaliczamy również transport paliwa – w wypadku, kiedy w trakcie jazdy zabrakło go kierowcy, jak i sprowadzanie na lawecie albo holowanie pojazdów z innych miast lub innego państwa. Firma świadczy swoje usługi 24 h na dobę, każdego dnia tygodnia, jak i w święta. Przy wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest wykonanie szczegółowej wyceny interesującej nas usługi, jak i szczegółowe omówienie zamówienia. Skorzystanie z tego typu pomocy drogowej jest często nieuniknione, ale także jest opłacalne.

 

Dzięki podejściu fachowców możliwa jest szybka reakcja, oszczędność czasu, jak i nerwów związanych z załatwianiem transportu czy też oddzielnego mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top