Komórka to taka rzecz, jaką używamy 24 godziny na dobę

Telefon, a właściwie smartfon to jedna z rzeczy, jaką używamy nie tyle każdego dnia, ale przez całą dobę. Dlatego tak istotna jest właściwa ochrona komórki, w szczególności przed uszkodzeniami , które są spowodowane upadkiem z wysokości. Nawet wtedy gdy smartphone upadnie na tyle niegroźnie, iż nie dozna żadnych uszkodzeń, nie oznacza to, że nie pojawiły się małe uszkodzenia. Parę takowych „łagodnych” wypadków może spowodować coraz to gorszą jakość pracy smartphone. Wtedy dzieje się tak, iż po roku użytkowania nagle nasze urządzenie zacina się lub wyłącza.

 

Bardzo często wtedy całą winą obarczamy producenta urządzenia. Także awarie wynikające z licznych upadków powodują szkody. Dlatego że szkód wynikających z licznych upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, powinno się ochronić swój sprzęt w najlepszy możliwy sposób. Ten sposób to dobrze wybrane etui na smartphona. Niewątpliwienajlepszą opcją jest etui pokrowiec z klapką, jaka zasłania część przednią ekranu. Etui, jeśli jest wykonane ze skóry, skutecznie chroni urządzenie podczas upadku. A przy tym jest wygodne podczas użytkowania. Przeszukując globalną sieć lub odpisując na maile będziemy mogli w każdym momencie przysłonić ekran urządzenia klapką bez wyłączania go.

 

Jest to bardzo praktyczne zwłaszcza w miejscach publicznych albo w miejscu pracy. Co więcej taki pokrowiec posiada kieszonkę na karty płatnicze lub wizytówkę. A zatem taki pokrowiec z klapką stanowi wspaniałe zabezpieczenie Twojego smartfona szczególnie w zestawie z dobrej jakości hartowanym szkłem. Takie szkło jest też nam niezbędne, bez względu na to jakie etui posiadamy. Rzadko dzieje się tak żeby rysy powstawały zarówno na szkle i na ekranie komórki. W momencie gdy różni klienci oddają uszkodzone komórki do reklamacji, uszkodzone jest tylko szkło, a nie ekran smartfona. Jednak w taki sposób możemy wywnioskować, iż nasz telefon został uszkodzony mechanicznie i mimo braków śladów korzystania z sprzętu na ekranie, producent albo sklep ma możliwość odmówić bezpłatnej naprawy w ramach okresu gwarancyjnego. Oczywiście jest możliwość kupić etui będące w formie obudowy na telefon. Takie też dobrze chroni, natomiast ekran nie jest już w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj świetnej klasy szkło ma znacznie większą wagę. Jeśli nie jesteś nerwowy a telefon nie upada Ci często to ta propozycja może być najlepszą opcją.

 

Najlepsze tego rodzaju etui jest zrobione z miękkiego produktu, który to amortyzuje upadki telefonu. W większości to etui wykonane z gumy, dodatkowo wzmocnione po rogach. Ostatnią sprawą , która dotyczy wyboru etui na telefon jest wybór wzoru a także koloru. Teraz na rynku dostępne jest multum modeli. Jest możliwość wręcz zaprojektować własne oraz zamówić wykonanie etui z takim kształtem. Opłaca się skorzystać z tej opcji, aby być w pełni usatysfakcjonowanym. Smartphon to coś, na co spoglądamy dzień w dzień i musi się nam podobać.

 

Etui na telefon to również bardzo dobra możliwość zasłonięcia potencjalnych oznak użytkowania naszego sprzętu, takich jak rysy, czy obicia. Takie jednak powstają w większości, jeżeli korzystamy ze smartfona bez żadnego pokrowca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top