Autolaweta przyjeżdża do nas na zlecenie naszego ubezpieczyciela.

Często zdarza się, iż psuje nam się samochód. Jeśli chcemy podjąć decyzję o jego naprawie, to wystarczy, że wybierzemy odpowiedniego mechanika a bez większych kłopotów uda nam się rozwiązać problem niesprawnego auta. Zdarza się, że mamy niefajne zdarzenia drogowe, jakimi są oczywiście wypadki.

 

Kiedy jest kolizja a pojazd jest niesprawny, wtedy koniecznym okazuje się skorzystanie z pomocy autolawety. Takowa pomoc przyjeżdża po nasz samochód na zlecenie naszego ubezpieczyciela lub na nasze samodzielne zgłoszenie. Jeśli zadzwonimy w krótkim czasie po wypadku, to często w ciągu godzinki podjedzie po nasze auto laweta i odwozi je do do położonego niedaleko mechanika lub po prostu na pobliski parking, z jakiego pojazd później będzie przetransportowany na złomowisko – po ukończeniu wszelkich niezbędnych czynności przez policję. Musisz jednak pamiętać o tym, że pomoc drogowa warszawa jest związane niestety z dość dużym kosztem. O ile do pewnego pułapu istnieje stawka za ryczałt, to powyżej jest już liczona stawka za przejechany kilometr. Nie pomyl jednak faktu, iż autolaweta liczy kilometry w jedną tylko stronę, bo kierowca musi wrócić nią jeszcze do bazy.

 

Zatem w grę wchodzą też kilometry drogi powrotnej. Możesz być absolutnie pewny faktu, iż jeżeli będziesz bardzo potrzebował pomocy, to ją w każdej sytuacji otrzymasz. Najważniejsze jednak jest to by po każdym niefortunnym wypadku zdrowie nam dopisywało, każdy pojazd da się naprawić. A jeżeli okaże się to niewykonalne, to w każdej chwili mamy możliwość kupić nowy pojazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top