Dostępne są figurki Pop, które prezentują ważne postacie.

Winylowe figurki z dużymi a także kanciastymi głowami to znak rozpoznawczy firmy popvinyl. Seria Pop! jest na dzień obecny znana w każdej części świata. Co się kryje za wielką sławą figurek kolekcjonerskich firmy Funko Pop!?

Kolekcjonerskie figurki Funko Pop!

Funko jest amerykańską działalnością, którą założono w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym roku. Aktualnie jest jednym z największych producentów figurek a ponadto różnych innych obiektów dla zapalonych kolekcjonerów. Figurki Funko Pop! przyciągają uwagę nietypowym designem. Są zrobione z winylu- tworzywa sztucznego. Mają kanciaste, duże głowy, które w połączeniu z nieco mniejszymi ciałami utworzyły rozpoznawalne wszędzie zestawienie. Wierne odwzorowanie wszelkich szczegółów to ich następny atut. Cała figurka jest umieszczana w ozdobnym pudełeczku , które ma dodatkowo okienko – nie pozbywajmy się go, ponieważ figurka może stracić na wartości. Tym, co sprawiło, że kolekcjonerskie figurki Pop! okazały się tak znane, jest z pewnością nawiązanie do pop-kultury a także ekskluzywność. W ten sposób nie tylko pobudzają w wielu pasję do kolekcjonowania, ale też mogą być doskonałym sposobem na lokatę kapitału. Figurki z poniektórych serii osiągają kosmiczne kwoty na przeprowadzanych aukcjach. Marka na bieżąco wypuszcza nowe serie figurek, wśród których prawie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie.

Figurki Funko Pop! sprzedawane są w licencjonowanych seriach, dzięki czemu miłośnicy seriali, filmów, animacji, gier komputerowych, komiksów, jak również aktorów czy piosenkarzy mogą bez problemu stworzyć kolekcję swoich ulubionych postaci.

W gronie najpopularniejszych serii Funko Pop! zaliczamy: Star Wars , Harry Potter , Gra o Tron, Rick & Morty Disney: Kraina Lodu, Toy Story, Król Lew, Mała Syrenka a także inne , Marvel: Avengers jak i Hulk, Iron Man, Thor a także inni , z DC Comics: Batman, Superman, Wonder Woman a także inni ,Dragonball Z, Overwatch, Władca Pierścieni

Do kupienia są również figurki Pop, które prezentują znane osoby, na przykład wynalazców, piosenkarzy, aktorów. Własne figurki mają między innymi książę Harry i królowa Elżbieta II, Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Jaś Fasola, Alfred Hitchcock.

 

Gdzie najlepiej kupować figurki Funko Pop!?

 

Jeżeli chodzi o popularność figurek Funko Polska także ma wielkich kolekcjonerów, którzy stale powiększają własne kolekcje o nowe egzemplarze. Na dzień obecny figurki Pop! dostępne są w wielu miejscach. Istnieje możliwość zakupić je w sklepikach z zabawkami, sklepach z filmami, muzyką, grami komputerowymi. Jednak najszerszy wybór czeka na nas w e-sklepach a także na wielu aukcjach – tam mamy możliwość nabyć niedostępne już egzemplarze. Średni koszt za figurkę kolekcjonerską Funko Pop! to około pięćdziesiąt pięć złotych, lecz niektóre produkty z limitowanych edycji osiągają wartości od 100 złotych do nawet ponad 300 zł. Aby zakupić je w niższej cenie, powinno się porównywać propozycje pomiędzy wieloma sklepami a także czekać na promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top