Portale pomagają nam oszacować nastrój naszej byłej partnerki.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, aby wytrwale się uczyć, ale również namowom serca. Mija nas na korytarzach dość duża liczba koleżanek niesamowitej urody. Czasami, mając szczęście, mamy taką piękną pannę w swojej klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, żeby tylko udało się przyciągnąć „tej jedynej”. W końcu możemy ogłosić sukces. Jesteście parą, lecz coś zaczyna się między nami psuć. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, lecz po niedługim czasie wychodzi na jaw, że nie potrafisz przestać o niej myśleć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Musimy w takich okolicznościach myśleć i działać metodycznie. Najbardziej istotnym problemem jest powód rozstania. Trudno jest wrócić do byłej, w momencie kiedy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wtedy odzyskać znowu jej zaufanie, a to droga przez mękę a ponadto nie w każdej sytuacji kończy się zwycięstwem. Rzecz jest łatwiejsza, jeśli rozeszliśmy się, ponieważ uczucie osłabło a także coś się zmieniło. Wówczas wystarczy, iż po jakimś czasie ponownie się spotkamy, a na pewno znowu coś zaiskrzy. Czasem jednakże powinniśmy na początek dowieść, iż zaszła w nas istotna zmiana. Powód zerwania jest więc kwestią niezwykle ważną! Kolejno ustalamy, jaki jest obecny status naszej ex. W szkole będziemy mogli to ustalić niezwykle szybko, albowiem nigdy nie braknie życzliwych, którzy powiedzą nam o kolejnym związku naszej byłej. Jeśli nie mamy takich ważnych informacji od przyjaciół, zostaje nam jeszcze facebook, twitter albo inne portale, z których, ona korzysta. Dziewczyny lubią chwalić się swoimi nowymi związkami w internecie. Portale społecznościowe pomagają nam także określić nastrój naszej byłej kobiety. W momencie gdy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to jest to dla nas dobra wiadomość!

 

Wciąż tęskni a także czeka na twój krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie a także próbować niezwykle delikatnie i z wyczuciem odzyskać początkowo jej nadszarpnięte zaufanie, a w przyszłości też i serce. Natomiast jeżeli wrzuca fotki z imprez, ukazujące, jak dobrze się bawi, to znaczy, że pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Można wówczas delikatnie odwdzięczyć się w taki sam sposób (ale bez przesady!). Z pewnością szybko nawiąże z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, gdy będziemy je potrafili w odpowiedni sposób wykorzystać oraz ukierunkować. Silne emocje to oznaka ogromnego zaangażowania. Pamiętajmy o tym! Jako były chłopak znamy naszą ex. Powinniśmy wiedzieć jak się zachowuje, gdy jej smutno. Wiemy, co nas może czekać jeżeli się odezwiemy po rozstaniu. Przeważnie dziewczyny mają niezwykle drapieżne charakterki, więc także jesteśmy zmuszeni pokazać pazurki, jednocześnie zapewniając gotowość do ich schowania.

 

Powinniśmy mieć na względzie, że ostateczna decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od dziewczyny. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie próbowali, to i tak najbardziej istotne jest nasze uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego możemy bardzo dużo z naszej strony poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej byłej – pokazać, iż żar naszej miłości jest utrzymywany tylko dla niej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top