Nad miasteczkiem wznoszą się cudowne lasy, które niewątpliwie dbają o jak najlepszą jakość powietrza.

Marzy Ci się wypoczynek gdzieś daleko w górach, niemniej jednak boisz się tłumów i miejskiego tłoku? Wspaniałym pomysłem będzie pobyt w Rabce-Zdrój, miejsce popularne z cudownych atrakcji zarówno w czasie lata jak również podczas zimy. Jest to mała uzdrowiskowa miejscowość zlokalizowana w woj. małopolskim, w malowniczej kotlinie rabczańskiej u podnóża Gorców a także Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem unoszą się malownicze lasy, które dbają o jak najlepszą jakość powietrza oraz chronią miasteczko przed chłodnym wiatrem – co znaczy, że zimy są w zasadzie bardzo łagodne.

 

Poza różnymi szlakami górskimi oraz świetnymi zabytkami kultury zagórzańskiej, miasteczko słynie szczególnie z ponad stuletniego uzdrowiska, które specjalizuje się w chorobach oddechowych a także alergii. Znajdziemy tutaj także od pewnego czasu popularną tężnie solankową – naturalną inhalacje do której wykorzystuje się tak zwane solanki jodowo-bromowe. Interesującą atrakcją jest również słynny Park Rozrywki Rabkoland, który zachwycać będzie szczególnie najmłodszych wczasowiczów. Czy zaznasz tutaj nudy w czasie zimy? Oczywiście, że nie. W Rabce Zdrój znajdują się róże wyciągi a także szlaki narciarskie, świetna wieża widokowa a ponadto Centrum Świętego Mikołaja.
Myślę, że warto więc zaciekawić się tym, co oferują nam domy z bala Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to miejsca noclegowe całoroczne, co oznacza, iż w sezonie zimowym pokoje są ogrzewane. Z racji, że to niezbyt duże miasto – obiekty noclegowe położone są w bardzo cichych i spokojnych okolicach,  często z pięknymi widokami przykładowo na Babią Górę. Najczęściej wyjeżdża się na urlop z założeniem, by spędzić swój czas na świeżym i zdrowym powietrzu – ogromnym atutem miejsc noclegowych w miejscowości Rabka Zdrój są zatem place zabaw dla pociech, miejsce na zrobienie grilla albo ognisko, wielkie sady owocowe lub również boiska.

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top