Kierownik budowy prowadzi i monitoruje wszelką dokumentację.

Każda jedna budowa, nie zależnie od wielkości i rodzaju obiektu (od budynków jednorodzinnych, przez domy wielorodzinne, bloki mieszkalne, do magazynów a także hal produkcyjnych) wymaga przyjęcia kierownika do nadzoru budowy a ponadto monitorowania poszczególnych etapów prac przez inspektora nadzoru. Szczegółowo określa to Prawo Budowlane. Każdy inwestor a także deweloper powinien jednakże posiadać na uwadze, że tego typu usługi z obszaru monitorowania prac budowlanych leżą tylko w jego własnym interesie.

Główny kierownik budowy prowadzi oraz monitoruje wszelką dokumentację. Szczególnie dzienniczek budowy. Dba, o to, aby wymienione w nim punkty zostały przeprowadzone prawidłowo. Spoczywa na nim także geodezyjne wytyczenie budynku. Organizuje plac budowy i prace, w zgodzie z projektami, planami oraz wydanymi pozwoleniami na budowę. Jest również odpowiedzialny za stosowne zabezpieczenie terenu, na którym odbywają się prace budowlane.

Nadzory budowlane Warszawa upodobała sobie zwłaszcza, z racji tego, że nasza stolica jest jednym dużym placem budowy. W Warszawie realizowane są niesamowicie ambitne projekty budowlane. Inspektorzy nadzoru posiadają ogrom roboty. Właściwie każdy z nich niezależnie od kierownika sprawdza wszelkie prace i zgłasza inwestorowi budowy a ponadto wykonawcy wszystkie ewentualne nieprawidłowości. Chodzi o to, żeby zapewnić wysoką jakość usług a dodatkowo zatroszczyć się o to, żeby powstający budynek spełniał wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top