Bardzo wielu facetów ma kompleksy na punkcie własnego przyrodzenia.

Wielu mężczyzn ma kompleksy na punkcie własnego przyrodzenia. Chociaż dużo źródeł mówi, że wielkość przyrodzenia nie ma żadnego znaczenia, to jednak rzecz nie prezentuje się bardzo kolorowo. Owszem, mężczyzna z przyrodzeniem np. piętnasto-centymetrowym, może zadowolić dziewczynę w takim samym stopniu jak mężczyzna posiadający dwudziesto- centymetrową maczugę, ale członek , który ma zaledwie dziesięć, dwanaście centymetrów jest ogromnym problemem.

 

Nie jest wtedy możliwe skorzystanie z wielu pozycji w czasie stosunku, a tylko tych, w jakich dochodzi do głębokiej penetracji. Przy tych bardziej wymyślnych taki niewielki członek będzie po prostu wypadał z pochwy, co frustruje kobietę i mężczyznę. Faceci , którzy popadają w coraz większą chorobę depresyjną , która jest związana z małym członkiem myślą w jaki sposób mogą powiększyć swojego penisa i czy to w ogóle jest możliwe. Jak się okazuje jest to możliwe, lecz nie są to cudowne sposoby pokazywane przez reklamy, w których po zażyciu paru tabletek przyrodzenie magicznie urośnie z dziesięciu centymetrów do 20 cm. To tak niestety nie działa. Zarazem faceci ci, przede wszystkim z powodu obaw oraz wstydu boją się udać do urologa albo androloga i u nich zasięgnąć fachowej porady. Mężczyzn interesują konkretne domowe metody na wydłużenie przyrodzenia, takie, jakie będą mogli stosować w swoich czterech ścianach i nikt inny nie będzie o tym wiedział (nawet partnerka). Są dwie takie techniki.

 

Pierwsza metoda wymaga zastosowania akcesoriów, a druga metoda nie. Metody są w pełni opisane na 1001porad.pl/najskuteczniejsze-metody-na-powiekszenie-penisa. W pierwszej chodzi o użycie bardzo dobrej pompki podciśnieniowej , która jest wykorzystywana do powiększania członka. Sekret jednak w tym, by stosować ją regularnie i codziennie, co najmniej przez kilka miesięcy. Istotne jest także to, aby z dużą dokładnością zgolić włosy łonowe, co umożliwi wytworzenie się próżni w szczelnym pojemniku. Druga technika to konkretne ćwiczenia rozciągające przeprowadzane ręcznie. Je również powinno się wykonywać regularnie a także długo. Te metody pozwalają na rozciągnięcie ciał jamistych w przyrodzeniu, czego skutkiem jest dłuższy penis we wzwodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top